ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
10 Haziran 2019
Ofis Taşıma
15 Temmuz 2019

Her ihtiyacınıza yönelik oldukça geniş içeriğe sahip hizmet seçenekleriyle sunduğumuz depolama paketleme hizmetleri sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun,  eşyalarınızı emanet edebileceğiniz güvenli bir depo bulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin 81 ilinde depolama hizmetimiz kişisel eşyalarınız veya ev eşyalarınız için aradığınız güvenli depolama için yüksek paralar   harcama yapmanıza gerek bırakmayacak uygun  fiyat tarifesine sahiptir. Edirne’den Kars’a ve Sinop’tan Antalya’ya tüm illerde güven içerisinde korunmaktadır.

Depolama ve Sigortalama
Kaybolma ve eşyalarınızda oluşabilecek hasara karşı müşterilerimize tazminat güvencesi sunduğumuz sigortalı depolama hizmetlerimizde, depoya yerleştireceğiniz eşya niteliğine göre sigorta bedelinin  yükseltilmesi mümkündür. Eşyalarınız için özel koli veya ambalaj tipleri  arasından kendiniz seçim yapmanın yanı sıra eşyalarınızı kendi sigorta şirketinizin hazırlayacağı özel poliçeyle de sigorta güvencesi altına alabilirsiniz.
Eşyalarınız için her zaman ayrıca bir ekip görevlendiriyor, eşyanızın adresinizden alınmasından başlayarak depoya yerleştirilmesine dek tüm süreçlerde bizzat güvence veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif İçin Hemen Ara